Zimna Warka, sport, muzyka, dobre towarzystwo to prawdziwie piwna atmosfera w Piwiarni Wareckiej. Jest to miejsce o określonym stylu i klimacie. Unikalną atmosferę tworzy przede wszystkim oryginalne wnętrze. Ceglane ściany zdobią sportowe gadżety, połączone z piwnym światem – tematycznymi wycinkami z gazet, grafikami, nadającymi wnętrzu unikalny charakter. W Piwiarni zadbaliśmy również o liczne atrakcje dla gości. Są to wydarzenia sportowe, oraz imprezy muzyczne takie jak koncerty na żywo.

Warka to piwo jasne, o szlachetnym goryczkowym smaku. Ta charakterystyczna goryczka i aromat Warki pochodzą z dwóch rodzajów chmielu: goryczkowego oraz aromatycznego.

MIARA PRAWDZIWEGO PIWA
Warka znana jest wszystkim miłośnikom złotego trunku jako marka piwa. To jednak przede wszystkim miara powszechnie stosowana w piwowarstwie. Wszystkie piwa warzy się na warki. Ale tylko jedno nosi tę najbardziej piwną z nazw.

NAJWAŻNIEJSZY JEST CHMIEL
Warka to piwo jasne, o szlachetnym goryczkowym smaku. Ta charakterystyczna goryczka i aromat Warki pochodzą z chmielu, właściwie z dwóch jego rodzajów: goryczkowego oraz aromatycznego. To właśnie odpowiednia, harmonijna kompozycja tych dwóch typów chmielu odpowiada za wyjątkowy smak Warki.

TOWARZYSKIE PIWO
Warka to jedyna marka w Polsce, która ma sieć własnych Piwiarni. To wyjątkowe miejsca, w których możesz spotkać się z kumplami w prawdziwie piwnej atmosferze, obejrzeć mecz i wypić piwo podane w odpowiednim szkle, we właściwej temperaturze.

ROLA PIWOWARA
Warka to piwo tworzone przez profesjonalistów – piwowarów, którzy pilnują, aby piwo miało idealny smak, aromat i złocistą barwę. To ludzie z pasją, korzystający nie tylko ze swojej wiedzy i doświadczenia, ale także czerpiący z ponad 500 letniej tradycji warzenia piwa w Warce.

Facebook